Aktuality

publikováno 27.04.2017

HC OLOMOUC  - Pořádá hokejový kemp

        21. 8. – 25. 8. 2017

 

Hráči si budou osvojovat nové dovednosti především herní formou!

Obsah kempu: 2 x denně led, 2 x denně off ice trénink (hřiště tělocvična, městský park, prostory ZS, gymnastický sál), tematické hry, společenské hry,

obědy, svačiny a pitný režim bude zajištěn

CENA 2.500,-Kč

 

Věkové kategorie 2008, 2009, 2010

Pod dohledem olomouckých trenérů: Smolík, Konopčík, Půček, Kočiřík, Musil, Streit, Liptaj, Kubáň, Fasnerová, Beneš. Trenéři brankářů: Littner, Pospíšil

Přihlášení na kemp do 30.6 – HCOKEMP@email.cz

Platby do 30.7 na účet klubu 43 – 2395380237/0100

Pouze pro registrované hráče HC Olomouc

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Letní příprava

Pondělí: 2. třída + 3. třída

Hřiště Hejčín, začátek: 16:00, sraz 15:50 na hřišti, pomůcky: fotbalový míč, pití

 

POZOR ZMĚNA !!! Úterý: 2. třída + 3. třída

Tělocvična (Zdravotní škola), začátek: 16:30, sraz 16:15 před vrátnicí ZS, pomůcky: pití

 

Čtrvrtek: 2. třída + 3. třída

Plocha zimního stadionu, začátek 16:00, sraz 15:50 v šatně, pomůcky: fotbalový míč, tenisák, florbalka + míček, švihadlo, pití

 

1. třída ( ročník 2011, 2012)

Trenér: Smolík, tel. 777 175 030

Schůzka s rodiči 1. třídy proběhne v úterý 2.5.2017 v 17:30, sraz před vrátnicí zimního stadionu !!!!!

Informace ohledně rozpisu tréninků sdělí trenér p. Smolík na úterní schůzce s rodiči.

Seznam dětí 1. třídy: Havlíček Patrik, Rychlá Anna, Stejskal Daniel, Urbánek Ondřej, Zahradníček Ondřej, Pospíšil Damián, Pekař Šimon, Zelinka Adam, Hruška Pavel, Bělohlávek Denis, Bláha Marek, Slepička Jan, Plšek Adam, Motýl Ivo, Stránský Tomáš, Černík Marek, Špiroch Ondřej, Fajnar Pavel, Slavík Štěpán, Knápek František, Sládek Jakub, Fajter Richard, Rychlá Anežka, Klos Filip, Knápková Kateřina, Šimek Michal.

 

2. třída (ročník 2010, 2011)

Trenér: Liptaj Milan, tel. 608 472 111

Začátek letní přípravy proběhne v úterý 9.5.2017, sraz 15:40 na zimním stadionu, tréninkový plán následujících dní bude upřesněn.

Seznam pomůcek: Florbalová hůl, florbalový míček, fotbalový míč, švihadlo, tenisák, sportovní obuv, sportovní oblečení, pití.

Seznam dětí 2. třídy: Hřebíček Josef, Introvič Jan, Janků František, Kolakowski David, Kufa Matyáš, Mařák Adam, Roj Tomáš, Trunečka Tomáš, Valouch Jakub, Vařeka Lukáš, Vařeka Petr, Košta Denis, Koláček Denis, Šuba Jakub, Dittmer Tadeáš, Kubáň Ondřej, Wachtl Vojtěch, Jurásek Antonín, Fiala Jonáš, Klos Karel, Podroužek Daniel, Pospíšil Šimon, Svozilová Eva, Čisárik Filip, Navrátil Dominik.

 

3. třída  (ročník 2009, 2010)

Trenér: Streit Martin, tel. 775 999 940

Začátek letní přípravy proběhne v úterý 9.5.2017, sraz 15:40 na zimním stadionu, tréninkový plán následujících dní bude upřesněn.

Seznam pomůcek: Florbalová hůl, florbalový míček, fotbalový míč, švihadlo, tenisák, sportovní obuv, sportovní oblečení, pití.

Seznam dětí 3. třídy: Streit Matěj, Grohmann Andre David, Rakovičová Agáta, Blaha Radek, Veselý Filip, Peřina Tomáš, Poskočil Samuel, Tomášek Samuel, Korhoň Denis, Vlček Filip, Jurák Ondřej, Nemrava Vít, Králík Josef, Černakovič Tomáš, Liptaj Milan, Kaláb Jindřich, Künstler Erik, Zaoral Jakub, Kraváček Lukáš, Kurz Adam, Hrdlička Filip, Vyhnánek Matyáš.

Kalendář akcí

« 05 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce